Ana Sayfa Öne Çıkarılan İçerik Bir Umut: Erol Harbi #harbiadam

Bir Umut: Erol Harbi #harbiadam

0
PAYLAŞ
#korsanlenssatisinahayir

#korsanlenssatisinahayir demek ve optisyenlik mesleği adına farkındalık yaratmak için 12 gün boyunca İstanbul’dan Ankara’ya 450 km yürüyüp imza toplayan ve mesleği için umudu sapasağlam, dik ve onurlu birini düşünün.

Bizim, Erol Harbi ve onun gibi binlercesinin umuduna ihtiyacımız var. Sinmemiş, sindirilmeyen, inanç dolu umutlara… Bugün Erol Harbi‘nin bu meslek için, bizim olanı korumak için çıktığı yolda 5. gündeyiz. Heyecanlıyız. Bir o kadar da mutlu.

Yanlış düzene dur diyenler ve haksızlığa karşı duranlar oldukça umut yeşerecektir her daim. Yeter ki içimizdeki umut tükenmesin. Bir kıvılcım yeter karanlığı dağıtmaya. Başınıza gelmeden haksızlığa, adaletsizliğe sesinizi çıkarabiliyorsanız KORKMAYIN. Siz de umutsunuz!

Firavuna karşı olmak yetmez, Musa’nın yanında olmak gerekir. Bedenen yanında olamasak da düşüncelerimizin, fikirlerimizin ve kalbimizin Erol Harbi ile olduğunu bilmesini istiyoruz.

Sen de bu hareketi destekliyorsan #korsanlenssatisinahayir ve #harbiadam hashtagleriyle sosyal medyada bizi destekleyebilirsin. Ayrıca buradaki bağlantıya tıklayarak Facebook’ta profiline #korsanlenssatisinahayir çerçevesi ekleyebilirsin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
İsminizi yazınız

*